Wydarzenia

Echo gra w bilard!

04.03 - 05.03, 09:00 - 19:00

Już 4 marca w Galerii Echo w Kielcach blisko 50 najlepszych zawodników z dziewięciu najlepszych klubów w Polsce rozpocznie walkę o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2017. Tytułu mistrzowskiego broni Konsalnet Warszawa, który w 2016 roku po raz trzeci z rzędu okazął się najlepszym zespołem. Tegoroczna walka o tytuł i medale zapowiada się bardzo emocjonująco. Do ostatniego dnia sezonu transferowego zespoły „zbroją się „ aby zwiększyć swoje szanse medalowe. Obrońcy tytułu zasilili się mistrzem świata juniorów danielem Maciołem , natomiast drużynowy mistrz Polski z 20111 roku Dominik Zając wzmocnił zespół Metal Fach LP Sokółka. Beniaminek z Opola na poważnie podchodzi do tegorocznych zmagań . Do ich składu doszedł zawodników mistrzów Polski z Warszawy Marek Derek i wciąż prowadzą rozmowy nad grą w ich zespole mistrza  świata Mika Immonenem z Finlandii . Okienko transferowe zamyka się jutro o północy , wiec musimy jeszcze poczekać na końcowe rozstrzygniecie. Jednego możemy być pewni ; czekają nas wielkie sportowe emocje na najwyższym poziomie ze znakomitą publicznością i doskonała oprawą medialną.

Zawody nadawane będą na żywo na TVSports.pl, natomiast retransmisję wszystkich spotkań zapewni ogólnopolska stacja SPORTKLUB.

Wszystkie spotkania odbędą się w sobotę i niedzielę ( 4-5 marca )  od 9.00 do 19.00 na poziomie -1 w Galerii Echo w Kielcach, gdzie stanie specjalnie przygotowany stół bilardowy.

Serdecznie zapraszamy!


Powrót
Oceń nas