Wydarzenia

Echo gra w bilard!

04.03 - 05.03, 09:00 - 19:00

4 marca w Galerii Echo w Kielcach blisko 50 najlepszych zawodników z dziewięciu najlepszych klubów w Polsce rozpoczęło walkę o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2017. Tytułu mistrzowskiego bronił Konsalnet Warszawa, który w 2016 roku po raz trzeci z rzędu okazał się najlepszym zespołem. Tegoroczna walka o tytuł i medale była bardzo emocjonująca. Do ostatniego dnia sezonu transferowego zespoły „zbroją się„ aby zwiększyć swoje szanse medalowe. Obrońcy tytułu zasilili się mistrzem świata juniorów danielem Maciołem, natomiast drużynowy mistrz Polski z 20111 roku Dominik Zając wzmocnił zespół Metal Fach LP Sokółka. Beniaminek z Opola na poważnie podchodzi do tegorocznych zmagań. Do ich składu doszedł zawodników mistrzów Polski z Warszawy Marek Derek i wciąż prowadzą rozmowy nad grą w ich zespole mistrza świata Mika Immonenem z Finlandii. Jednego możemy być pewni; otrzymaliśmy wielkie sportowe emocje na najwyższym poziomie ze znakomitą publicznością i doskonała oprawą medialną.

Zawody nadawane były na żywo na TVSports.pl, natomiast retransmisję wszystkich spotkań zapewni ogólnopolska stacja SPORTKLUB.

Wszystkie spotkania odbywały się w sobotę i niedzielę (4-5 marca) od 9.00 do 19.00 na poziomie -1 w Galerii Echo w Kielcach, gdzie rozłożony był specjalnie przygotowany stół bilardowy.

Dziękujemy!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas