Nowości

Dołącz do Festiwalu Szalonych Możliwości w TK Maxx!

Dołącz do Festiwalu Szalonych Możliwości w TK Maxx, weź udział w naszym konkursie i wyjedź na wymarzony festiwal z wybranym blogerem!

Festiwal Szalonych Możliwości oznacza, że każdego dnia we wszystkich sklepach TK Maxx czeka bogaty asortyment z aż 6 działów – moda damska, moda męska, obuwie, akcesoria, produkty dla domu, produkty dla dzieci – dostępny w okazyjnie niskich cenach.

O tym jak unikatowe i zróżnicowane mogą być produkty TK Maxx przekonali się również znani blogerzy (Ola Furka z Olciiak, Kamil Pawelski z Ekskluzywny Menel, Kasia Szymków z Jestem Kasia, Ania Skura z What Anna Wears, Ania Dominik ze Scraperka i Edyta Filipiak z Olivka Blog), którzy podczas spotkania prasowego 11 lipca dostali od TK Maxx zadanie specjalne – wystylizowanie kultowych samochodów, tak by jednocześnie pokazać to, co najlepsze w poszczególnych działach TK Maxx. Przykłady? Chociażby sportowy wóz ze stylowymi pasami bezpieczeństwa z męskich krawatów czy małe wesołe auto z koszami na dziecięce zabawki pełniącymi rolę… bagażnika dachowego! Dzięki tym niecodziennym aranżacjom, goście spotkania przekonali się, że zastosowanie produktów dostępnych w TK Maxx w tak szalenie niskich cenach może być naprawdę zaskakujące i nieograniczone.

Dostawy nowych perełek do TK Maxx trafiają aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu każdego dnia możesz odkryć markowe nowości, niezależnie od tego, czy szukasz stylizacji na wyjątkową okazję czy ekwipunku na letni festiwal lub wyprawę w góry. By upolować najlepsze skarby, warto pamiętać o kilku wskazówkach. Otwarty umysł i regularne odwiedzanie sklepów to podstawa. Warto również przeglądać produkty według kategorii i rozmiarów oraz zaglądać do wszystkich sklepów w okolicy. Przy planowaniu prezentów, pomyśl o kartach upominkowych, aby bliskiej osobie podarować szalone możliwości zrobienia zakupów w TK Maxx.

Festiwal Szalonych Możliwości TK Maxx ma też miejsce na profilu marki na Facebook.com, gdzie ogłoszony został konkurs z udziałem znanych blogerów. Nagrodą główną będzie wyjazd na wybrany europejski festiwal! Sprawdź szczegóły już teraz!


Powrót
Oceń nas