Nowości

Midnight Glam w Gino Rossi

Taneczne rytmy, beztroski czas zabawy rodem z lat 70-tych w stylu glamour. Błyszczący brokat i powiewające stylowe pióra to najbardziej wyraziste elementy najnowszej limitowanej kolekcji Gino Rossi. Daj się porwać w wir zabawy i zabłyśnij na imprezie lub wzbogać o nutę karnawału swoje codzienne stylizacje.

Tegoroczny karnawał to czas beztroskiej zabawy, który przenosi nas w roztańczone lata 70-te. Przed oczami stają nam jak żywe stylizacje rodem z kultowego nowojorskiego klubu 54, czy Zz koncertów, będącego w tym czasie na fali popularności Davida Bowie.

W różnorodności stylów króluje brokat i ponadczasowa elegancka czerń.  Dzięki kreatywności projektantów Gino Rossi możemy być pewni, że uzupełniając swoją stylizację o najnowsze produkty z kolekcji limitowanej, nie pozostaniemy niezauważeni, a do spojrzeń pełnych zazdrości pozostanie nam jedynie przywyknąć. Specjalnie wyselekcjonowane modele, utrzymane w chłodnej tonacji granatu i czerni, ozdobione zostały spektakularnym brokatem i eleganckimi piórami.

Jeżeli śledzisz najnowsze trendy, z pewnością odnajdziesz je w najnowszej limitowanej kolekcji Gino Rossi. Każdy but zaprojektowany został nie tylko z myślą o wielkich zabawach czy mniej formalnych domówkach, ale również o codziennych stylizacjach, dla których idealnym dopełnieniem będzie obecna w projektach nuta karnawału. W linii znajdziemy granatowe czółenka i botki na stabilnym, mieniącym się brokatowym słupku, a także urzekające klasyczne modele czółenek i klapek, utrzymane w stonowanej kolorystyce, ale wzbogacone o pióra. Dopełnieniem limitowanej kolekcji obuwia są modne kopertówki również ozdobione piórami i brokatem.
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas